| ahamoaham a întrebat:

Medicamentele ketonal si piafen se vad cu reteta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Aceste medicamente se elibereaza si fara reteta. http://www.i-medic.ro/......-supozitor

| fabiola a răspuns:

Le poti lua si fara reteta dar ai grija ca produc hemoragii stomacale!

| bulin a răspuns:

Da se iau fara reteta ia si un omez inainte sa iei ketonal.

| Veme a răspuns:

Da, se dau doar cu reteta.

| Midnight13 a răspuns:

Nu. Le gasesti in farmacii si nu ai nevoie de reteta.