| Robotzzzi a întrebat:

Mereu cand lucrez casc mereu de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Înseamnă că nu te plictisești deloc de ceea ce faci. laughing

| DovleacTurbat a răspuns:

"Iubesti" la maximum ceea ce faci

| BigBadWolff a răspuns:

Incearca sa te odihnesti cel putin 8 ore pe zi si fa-ti un program alimentar si daca esti ca mine, cand este racoare casc incontinuu, asa este organismul reactioneaza diferit in diferite ipostaze si chiar daca te plictiseste ce faci la servici cautA pe cineva cu care sa vorbesti sau cauta ceva sa te antreneze(sa te mentina treaz

| mapotiajuta a răspuns:

Poate ca lucrezi din greu sau ca iti este somn.sau poate esti obosit