| Anonim12t a întrebat:

Metoda rapida de scapat de cearcane?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Ce mai rapida metoda e sa folosesti machiaj.

| dariadiamandis02 a răspuns:

Dacă ești fata, iti recomand corectorul. De asemenea, mai e o mica metoda pe care am folosit-o și a mers cat de cât și anume sa iți pui o lingura sub ochi timp de câteva zile.

| Andrei_Leon_2002 a răspuns:

Știu doar o metoda băbească și anume bei cafea, imediat te duci la culcare iaar după 2 ore de somn scapi de cearcăne (este ceva temporar).Nu folosi aceasta metoda des ca este periculoasă.De preferat să folosești cafea Ness, deoarece este mai tare.