| anonimul0724 a întrebat:

Metode pentru albirea dintilor (fara bicarbonat sau sare)
Ce pasta de dinti recomandati pentru albirea dintilor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Am văzut o pudră de cărbune care are recenzii destul de bune. Tipa aceea Emy care a fost la "X Factor" apărea din câte știu cu ea. Sincer nu îmi amintesc denumirea produsului, însă dacă dai un search pe pagină sigur vei găsi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.albirea-dintilor.com/? gclid=EAIaIQobChMIhI3F5rKE3QIVg7DtCh0sRwjnEAAYASAAEgJ-evD_BwE

https://www.coolsmile.ro/......?/produse/

https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10046489

| AlexisJohn17 a răspuns:

Frunza de salvie; este cea mai sănătoasă și recomandata de persoane care au trăit în mediul naturist. Cauta pe internet cum se prepara!