| DamaryRocha a întrebat:

TPU! Ce imi recomandati pentru albirea dintilor? (Ca de exemplu bicarbonat de sodiu, sare, suc de lamaie) Multumesc!

4 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| ancadragutza a răspuns:

Buna! eu nu pot spune ca ma spal pe dinti de 3 ori pe zi ca nu-s toata ziua acasa, dar ma spal dimineata si seara prima data periez dintii cu sare cu grija sa nu imi ranesc gingiile apoi ma clatesc si ma spal normal cu pasta de dinti.pasta de dinti mai buna este cea care contine fluor si nu ti le recomand pe cele tip gel.la mine functioneaza.succes!

| Andrushka98 a răspuns:

Pai pui sare de lamaie pe periuta si iti dau pe dintihappyMerge.Am incercat si eu:*

| Andrushka98 a răspuns:

Pai pui sare de lamaie pe periuta si iti dai pe dinti, dar iti clatesti gura cu apa dupa ce iti dai sa nu ai probleme cu plombele.Am incercat si eu si functioneaza. FUNDA.Te rog frumos, ca nu am doar un raspuns castigatorhappy