| AnonimMM678 a întrebat:

Mi a amortit coapsa de la picior, mai exact muschiul ala de deasupra de genunchi, problema este ca imi este amortit de 1 zi,din ce cauza poate sa fie,pot sa am ceva nerv afectat, ar putea sa fie grav, nu mi s-a mai intamplat asta niciodata, nu simt furnicaturi nico durere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Poate fi de la zona lombara a coloanei sau a unui inceput de discopatie. Doar un medic poate stabili cauza.

| Nume6 a răspuns:

Eu cred că dacă e doar atât o să îţi treacă, probabil ai călcat prost cu piciorul fără să îţi dai seama. Nu mai citii toate aberaţiile de pe net, dacă aveai ceva nerv afectat, te durea și nu îl mai puteai mișca la capacitatea normală. Dacă se agravează e bine să mergi la doctor, dar nu cred că ai nimic cum am zis mai sus.