| Teodor168 a întrebat:

Am cazut pe genunchi acum cateva saptamani, iar acum cand ma pun pe genunchiul stâng simt o durere in zona rotulei, însă în rest cand merg sau cand am picioarele întinse nu simt nicio durere. Care ar putea fi cauza? Tin sa mentionez ca in ziua cazaturii cand ma puneam in genunchi simteam o durere muuuult mai mare, acum simt una asa mai mică. Ce ar putea fi afectat din genunchi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți un rmn să știi cum stă treaba