| mardeamor a întrebat:

Mi.a aparut in cap deasupra cefei partea stanga o galma care ma doare la atingere ce poate fi? azi mi.a aparut sa aibe legatura cu urechea stanga care ma durut rau acum o saptamana si inca mai simt putina durere? si ce ar trebui sa fac? in cat timp trece? si da am sa ma duc la doctor insa mam speriat tare si vroiam o parere... sper sa nu ma speriati cu tumori sau cine stie ce ca nu vreau sa mor de tanara sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa auzi parerea unui medic!
Du-te la medic si nu te mai gandi la tot ce este rau.
Poate fi de la durerea de ureche.
O seara buna happy

| Porcusorul a răspuns:

Pares sa fie semn de infectie la nivelul capului, eventual de boli ale copilariei ca rubeola.