| Rrr16 a întrebat:

Mi-a aparut o pata mica rosie pe penis, mica precum o piscatura de tantar. Nu ma doare, nu ma mananca, nu ma jeneaza, nimic! Nu o simt ca pe un cos sau o buba, e doar o pata de culoare. Ce poate fi? p. s : nu mi-am inceput viata sexuala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ai ochii buni daca ai vazut pata fiind asa mica Dar cum ai ajuns sa o vezi?

| KirigayaKirito a răspuns:

Asteapta cateva zile, daca trece o fi fost vreo iritatie, daca nu mergi la medic!(sau doctorita) laughing. Oricum bafta si ai grija de uh!

| ROB3RT89 a răspuns:

E putin ciudat, mai bine mergi la medic! Ceva ce pare a fi minor, poate fi grav...

| Razvan4414 a răspuns:

Cred ca e o iritatie.Mai asteapta putin sper sa-ti treaca.De obicei asah sunt iritatiile. Funda?

| GalaxYC a răspuns:

Mergi la medic si vezi ce spune.bafta

| Rrr16 explică:

Am cam de aproximativ o saptamana.

| Rrr16 explică:

La dus am observat o diferenta de culoare.