| llleo a întrebat:

Mi-a recomandat doctorul picăturile floxal pentru NAS pe picături scrie "picături oftalmice". sunt bune și pentru nas? Nu inteleg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Te-as sfatui FOARTE SERIOS sa NU bagi picaturi in NAS ca se arde
pentru ca ai scris nas CU LITERE MARI, iar asta inseamna ca nu mai e chestia din mijlocul fetei ci...
Network Attached Storage

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Da! Sunt bune pentru nas! Și ciprofloxacin e bun chiar daca sunt oftalmice au în ele antibiotic local și de aceea se pot utiliza și nazal!