| Kisses a întrebat:

Mi-a venit menstruatia și este numai cu cheaguri mici,în prima zi a fost mai închisă la culoare, dar acum este deschisa și tot cheaguri.E normal? De la ce ar putea fi? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| n1445 a răspuns:

E normal. Cheagurile despre care vorbesti este "materialul" care se ingroasa in fiecare luna... Dar iti explica mai bine siteul noifetele.ro

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu e prea normal. E posibil sa ai chisturi la ovare. Consulta rapid un ginecolog.
Sanatate!

| Al3xbC a răspuns:

Infectie sau ti-a intarziat

| mu123 a răspuns:

Ar putea fi de la o raceala dar, nu e normal. Ar trebui sa mergi la ginecolog.