| jon22 a întrebat:

Mi-am luat azi niste capsule de la plafar vitamine+minerale si are cam asa ceva la minerale. seleniu 50mcg, crom 50mcg, cupru 1mg, mangan 1mg, fier 5mg iod 75mcg. Ce credeti sunt bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| seby005 a răspuns:

DA sunt bune, te ajuta.rau nu iti fac.pa