| numiPASA a întrebat:

Mi-am pus pierce in spranceana acum cateva zile
acum e un pic umflat
e ceva normal?
l-am sters de cateva ori pe zi cu vata si spirt
scoate si puroi da asta presupun ca e normal ca am patit la fel si la alt pierce cu puroihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Scoate piersul pana iti trece infectia

| LostHappiness a răspuns:

Puroi, din cate stiu eu, iseamna ca ceva nu e bine. Puroi inseamna infectie. Te-as sfatui sa te dai cu un unguent, poate ceva de galbenele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred ca este normal.vei murii in curand, este un simpton de cancer.imi pare rau, dar asa se intampla cand nu sterilizezi acul si iti faci gaura in scara de bloc.

| numiPASA explică:

Eu vreau sa stiu de umflatura
nu de altceva

| Poison3Fata a răspuns:

Ba da este un lucru normal... daca stai bine si te gandesti daca iti faci gaura si in ureche iti curge putin puroi