| Cozynm a întrebat:

Mi-au apărut brusc niste pete pe penis, nu sunt dureroase sau ceva, pur și simplu sunt o decolorare ciudată, am găsit pe net niste poze asemănătoare, sper sa mi se permită să atașez aici linkul. Ce poate fi? https://www.google.com/......ps?/search

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că sunt fordyce spots, un urolog te-ar putea lamuri printr-un consult

| RefinedStrings a răspuns:

Spala-te cu apa calduta si putin sapun.
O sa inceapa o mancarime in 1-2 zile.
Continua sa te speli cel putin o data pe zi.
O sa prinda un miros urat dar in o săptămână maxim 2 vei fi ca nou.

Daca nu, mergi la doctor si o sa iti dea o crema si iti trece in o luna.