| Teufelchhhen a întrebat:

Mi-au aparut cosuri. Ce sa fac sa scap de ele intr-un mod natural, rapid, eficient? Spirtul merge? Dar apa rece? Va rog ajutati-mahappy Fundaaaaa! P.S.:As dori metode care functioneaza eficient si foarte rapid happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Creme pentru acnee. funcţionează!

| pikaღ a răspuns:

Cosurile dispar de la sine, nu te grabi sa iti dai cu tot felul de prostii pe fata.

| bella19 a răspuns:

Eu nu am incercat dar am auzit ca unele vedete isi pun pasta de dinti pe cos pana dimineata.Si se usuca:*.

| David_Emanuel_1994 a răspuns:

Sunt multe creme pentru cosuri.dar cel mai bun sfat e:spalare pe fata de 3 ori pe zi.cu sapun!

| ClaudiiaB a răspuns:

In fiecare seara un sfert de drojdie cu apa. Pup!

| xAndreeax01 a răspuns:

La Avon e o crema Clear Skin Professional, este foarte buna pentru cosuri.Costa in jur de 12 lei, nu mai tin minte exact.

| kilometer a răspuns:

Fa-ti un ceai de musetel si stai la aburi, sa ti se deschida porii, apoi cu pliculetul stergete pe fata si lasa sa se uste asa. La mine merge perfect kiss. Poti incerca si sa-ti faci o masca de miere. Bafta :-)