| rox_8767 a întrebat:

Mi-au aparut niste cojite in cap sa fie de la sampon? Am parul foarte lung!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Si eu am avut cojite din alea, insa eu am scalpul uscat (am parul cret oarecum) si de aceea au aparut si cojitele. mi-a trecut cu Clear. E bine sa treci si pe la dermatolog, el te poate trata mai bine. Bafta!

| sigmanet a răspuns:

Si eu mai patesc din cauza samponului. Nici nu stii ce sa mai cumperi cu atatea chimicale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cumpara unul pentru par neutru, pentru ca sunt sampoane care degreseaza prea mult si atunci se usuca pielea capului, asteapta si vezi daca o sa ai in continuare cumpara sampon Nizoral, este foarte bun.

| DeeA8o8 a răspuns:

Foloseste ulei de masline. spala parul o data la 4 zile si inainte da`te cu ulei si stay cam 20 de min, apoi spala`te. o sa vezi, da rezultate.

Bafta! :X