| Andreasx a întrebat:

Ce sampon ati incercat din comert bun pentru par normal, cret si sa nu ia din volum?(sa nu lase parul aspru sau sa irite scalpul care sa imi cauzeze apoi cojite etc).
Funda! Merci.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balea med ultrasensitive șampon.
Îl găsești în DM.

| Andreasx explică (pentru anonim_4396):

Am folosit, e bun, dar se consuma f repede pentru ca mi se pare ca trebuie sa pun mai mult ca sa spele cum trebuie, e si f lichid. Dar e bun ca nu irita scalpul?

| Andreasx explică (pentru Andreasx):

Fara "?"Pusesem un emoji.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreasx):

Așa credeam și eu.
Secretul stă în tehnică.
Când părul este plin de apă aplici șamponul și dai cu dușul puțin, apoi începi să speli.
Nu-l irită, că este foarte blând.

| Andreasx explică (pentru anonim_4396):

Stiu,asta fac oricum, dar dupa vreo 4-5 spalari cred ca il termin, de aia nu l-am mai recumparat dar bine ca mi-ai amintit de el poate ma intorc la el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreasx):

Înseamnă că pui enorm.
Eu îl folosesc cam o lună-o lună și jumătate.

Răspuns utilizator avertizat