| anonim_4396 a întrebat:

Mi se intampla din ce in ce mai desstraight face...
Incepe cu o intepatura in mana stanga/dreapta sau in piciorul stang/drept apoi imi amorteste tot piciorul/manastraight face.
Nu imi trece decat a doua zi...
Vi s a intamplat vreodata?
Ce credeti ca se intampla?thinking
Mda... funda.happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Scumpa mea... incepi investigatiile de la neurologie. Dar incepe-le cat mai repede te rog, nu astepta sa vina Pastele...

| Anonim69 a răspuns:

Hmm, oh, poate este din cauza vremii, ca se schimba brusc, de la rece la cald si invers, poate fi inceput de apendicita:-s, sau cum s`a mai zis din cauza circulatiei proaste:d ai grija de tine>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la doctor, s-ar putea sa ai circulatia sangelui foarte proasta.