| danaalexa a întrebat:

Monster energy e legal sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

E de tot rahatul... 100% cofeina. te pisi pe el

| Dany008 a răspuns:

Da este, si se gasseste si in magazine

| Antichrist a răspuns:

*facepalm* normal...

| XrollerX a răspuns:

Ba voi sunteti prosti. Se gaseste doar pe la Bucuresti. Dar nu prea e legal ca e de foarte tare si te apuca dracii laughing Si eu am baut. Dar in Romania rar gasesti prin magazine. Bafta