| dana17 a întrebat:

Multumesc tuturor prietenilor mei, pentru sfaturile utile trimise.Cred ca ma voi inscrie la cursurile scolii MALIBU(indicate de domnisoara din CRAIOVA-mai astept si alte sfaturi de la mamica ta si nu numai.)
Stie cineva unde pot gasi produsul injectabil RODILEMIT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gratzy56 a răspuns:

Rodilemit este o solutie care trateaza herpesul prin tamponare. nu am auzit sa fie si injectabil. stiu ca se gaseste cam greu. daca ai nevoie pentru.tratarea herpesului, poti folosi la fel de bine si unguent "aciclovir". pentru.alte probleme cred ca ar trebui sa consulti un medic specialist.