| Hexiled a întrebat:

Neata TPU, m-am trezit si sunt cam ametit am o stare de rau, sunt obosit din cauza ca s-a schimbat ora.
As putea face cv in 30 min plec la scoala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Gandeste optimist: vei scapa cu o ora mai devreme de la scoala! happy

| Clorox a răspuns:

Hidrateaza-te, o sa te ajute mult!
Fa-ti un cocktail cu vitamine, niste magneziu si vitamina D... O sa te revigoreze!