| Anonim1842 a întrebat:

Nu ma simt in apele mele si nu stiu ce sa fac.Ma simt schimbat intr-un sens rau adica sunt mai mereu obosit(nu eream inainte si nu e din cauza scolii sau a adormitului sau trezitului) si ma simt si uneori ametit si slabit dar nu stiu din ce cauza. Nu ma simt eu normal parca as avea ceva care ma slabeste si am aceasta stare de ieri de la ora 11 cand eram la scoala.Ce sa fac sa scap de aceasta stare ciudata si foarte deranjata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai dat puțulica la una fara prezervativ sau múie neprotejata? Poate sa fie boala sexuala la analize cu tine

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-te devreme in pat si dormi macar 9 ore, dupa acre totul se va schimba in bine!

| Yee a răspuns:

Yee!
- ori ai mancat ceva ce nu ti-a priit, in acesta caz va trece dupa o perioada
- lipsa de vitamine
- depresie( discuta cu un psiholog)
- cateodata ma simt si eu asa cand sunt plictisit sau imi ies din rutina.

| Diamond5 a răspuns:

Recomand o cura cu vitamine+minerale si MagneB6. O sa vezi ca vei fi bine!