| RoxyTeIubeste a întrebat:

Neata ...Tpu unde gasesc si eu in Bucuresti un spital ortopedie pentru copii urgent.
fundita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Te poti duce la spitalul pentru copii din sectorul 1, Grigore Alexandrescu. Este pe strada Grigore Alexandrescu, dar se poate intra si de pe Iancu de Hunedoara. Este in apropiere de Piata Victoriei.

Pa.

| mixxjim a răspuns:

Sau la Budimex, in sectorul 4, zona metrou Brancoveanu daca iti este mai aproape, este spitalul de urgenta pentru copii si au si sectie de ortopedie pediatrica. sanatate!

| BIOO a răspuns:

Buna ziua! Pentru ce-ti trebuie sa consulti un medic pediatru? Ce problema de sanatate are al tau copilas? Da-mi un mesaj in privat si zi-mi despre ce este vorba! Sanatate!

| Sanziana88 a răspuns:

Iti recomand acest doctor: http://www.ortopedieclinica.ro/doctor_ortoped_andrei_bogdan_ioan/ face minuni pentru tot ce tine de ortopedie