| zitiala a întrebat:

Negii dor in general? Am unul la degetul mic de la picior si nu mai pot sa merg de durere...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, si inca foarte rau.
Vezi aici din ce cauza te doare: http://www.myexpert.ro/cauta/de_ce_dor_negii_.html

| Unicubeii a răspuns:

Eu am avut negi pe fata si nu m-au durut, dar in fine s-ar putea sa doara la degetelul mic, poti sa iei o solutie tratament, care criogeneaza negul happy

| Daniela_Oana_1991 a răspuns:

Pai daca te doare inseamna ca negii dor rolling on the floor exista la farmacie o substanta ce apici pe neg de cateva ori pe zi si dupa 3-4 zile iti cade jos! Da sa nu cumperi spreiul ca nu e bun iti ingheata negul si doara