| Alexandru_Adrian_2002 a întrebat:

Nimeni nu o sa mă înțeleagă, mă părăsit prietena și o iubesc foarte mult; vreau sa mor ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Ai 15 ani fratimiu, ai viata in fata

2 răspunsuri:
| KiszMy a răspuns:

Întrebarea pe care trebuie să o pui este CINE, fiindcă ce poți face te afli în stare.
CINE te împiedică să fii cu ea? CINE este împotriva ta? La CINE cauți ajutor?

| Laur195 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci una ca asta? Presupun ca nici 18 ani nu ai, mai ai muuuult de trait...Stai linistit ca si eu am fost dezamagit in deagoste de multe ori insa stii pe ce idee am mers eu ca sa trec peste? "Are balta peste"...si asa este sunt o gramada de fete, insa tu crezi ca niciuna nu va mai fi ca ea, exact asta credeam si eu acum un an dupa ce prietena mea a plecat in alt oras la fratele ei si nu ne mai vedem acum, insa am trecut peste si deja am o alta iubita.Asa ca stai chill bro, cum am zis mai sus "are balta peste"