| marianmuscle a întrebat:

Nu pot sa fac flotari nici tractiuni dar nu stiu de ce probabil ca nu am destula forta deci la flotari ma chiunui sa cobor si nu pot si la tractiuni sa ma ridic si nu pot ce sa fac va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Executi doar jumatati de masura. Pe parcurs incerci sa cobori pana jos. Azi una, maine alta, o sa izbutesti intr-un final, iti vorbesc din proprie experienta.
Ai nevoie de timp si ambitie. Bafta.

| Kitty a răspuns:

Incet, incet o sa reusesti, nu dispera, incearca mereu, azi putin, maine mai mult, asa am facut si eu cu flotarile, dar nu fac in fiecare zi, sunt fatabig grin

| heartgrenade a răspuns:

Incearca sa incepi cu flotarile pe plan inclinat

| raducu a răspuns:

Http://antrenamentflotari.blogspot.com/2008/03/saptamana-1.html
am ajuns la saptamana 5-6... doar pentru ca am respectat cerintele :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate la 13 ani eram exact in situatia ta, acum am 14 ani la 13 ani nu puteam sa fac nici macar o flotare dar m-am chinuit pana am facut una a doua zi 2 si tot asa acum flotari de 90 de grade fac si 40 flotari cu pieptu pana la podea sa ating podeaua fac peste 20 si cresc treptat