| nicoleta24 a întrebat:

Nu stiti cat costa o "pastila de a doua zi" (contraceptiva rapida)? funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| deeeeeebora a răspuns:

Nu uita ca pastila de a doua zi nu te va scapa de bolile sexuale si de pacatele pe suflet!

| maduts a răspuns:

Nu ai cum sa iei una singura pentru ca nu te va ajuta mai deloc, iar pretul difera in functie de pastile :*

| ciucalataaerata a răspuns:

Buna...
eu am avut nevoi de asa ceva...
costa in jur la 600-800 mii
dar trebuie luata la ore fixe daca intarzii 1 min...se duce totul!
ai grija!
baftakiss

e cam scumpaoh go on...kiss

| bobo_5666 a răspuns:

In jur de 60 de lei costa.Intra pe site-ul unei farmacii si poti afla mai multe detalii despre pastila. succes:*