| LauraG3 a întrebat:

Nu stiti ceva crema buna pentru vindecarea urmelor de arsura vechi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

"Recomandarea noastră pentru tratamentul arsurilor este Epitelin cremă. Epitelin cremă poate fi considerată o cremă minune, vindecarea arsurilor este mult accelerată și cicatricile sunt mult diminuate. Principiile active 100% naturale stimulează procesele proprii de regenerare ale pielii, având în plus un efect antiseptic și antiinflamator.

Epitelin cremă conține extracte naturale din gălbenele, luminița nopții si mușețel, o combinație unică, brevetată care o recomandă în toate problemele care pot apărea la nivelul pielii, nu doar arsuri ci și răni, eczeme, eriteme. "

Recomandare de pe http://www.aliphia.ro

| Cioccolino a răspuns:

Urma de arsura veche inseamna deja cicatrice, care doar in timp se va micsora sau va ramane la fel.