| Cristian2003 a întrebat:

Nu stiu de ce,dar casc intr-una si apoi mi se inmoaie picioarele, ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Sa te odihnesti. Ai dormit putin. Mai este si vremea asta mizerabila.

| biastiVOL a răspuns:

Să faci sport.

| Cristian2003 explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Sigur nu este de la asta, simt o stare continua si oarca ma gadika si ma obliga

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Cristian2003):

Atunci, mergi la medic.

Răspuns utilizator avertizat