| ame_3387 a întrebat:

A-ti fost vreodata sarutat si sa simtiti ca vi se inmoaie picioarele? justificati de ce.

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat. Nu incat chiar sa cad cum arata in filme, dar oarecum happy

Mi s-a intamplat pentru ca iubeam aceea persoana si m-a luat prin surprindere.

| Alisa a răspuns:

Da, de fiecare data simt asta cand ma saruta el, pentru ca il iubesc si ma iubeste, atunci cand ma saruta este divinlove struck, ma trec toti fiorii.
Numai bine!

| Malvina24 a răspuns:

Eram indragostita pana peste cap si iubeam baiatul respectiv!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Da, mi s-a intamplat pentru ca il iubesc.

| madagascar a răspuns:

Da si asta se intampla cand iubesti, ai fluturasi in stomac e foarte placut sentimentul si senzatia.

| babygyrl a răspuns:

Da, atunci cand iubesti cu adevarat si fffff mult o persoana se poate intampla asta. Cunosc pe cineva care avea cate 2-3 prieteni in acelasi timp si ma intreb cum de ii tinea pe toti desi nu cred ca ii iubea. Acum este cu un baiat de aceiasi varsta cu ea, cu care a mai fost inca de vreo 2-3 ori, pe care l-a si inselat dar acum se iubesc fff mult si le sta bine impreuna.

| steluta_7203 a răspuns:

Da. mi s-a intamplat cu baiatul pe care l-am iubit. Au fost si fluturasi in stomac si picioarele inmoiate.

| un copil:x a răspuns:

Da, pentru ca el a fost lumina ochilor meilove struck

| dsada a răspuns:

Da! e o senzatie placuta ai fluturi in stomac si simti ca cum plutesti

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Pai thinking nu mi s-a intamplat dar poate se va intampla vreodata...laughingdepinde si cine te :*... te-ai prinswinking

| Aurel812 a răspuns:

Am trecut de 41 de ani si crede-ma ca nu am flat raspunsul la intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. raspunsul e Iubirea.

| yoyoooxd a răspuns:

Sunt de acceasi parere cu madagascar.Cand iti place o fata foarte mult.sau o iubesti se intampla acest lucru`.