| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac nu mai casc? rolling on the floor) daa, stiu ca sunt aiurea. Dar vorbesc serioos. Cand ma ia cascatul, cel putin 20 de minute casc intr-unaaa, si vorbesc serios, chiar casc intr-una, din minut in minut si fara sa exagerez. Acuma rad, dar pe moment chiar ma enervez, ca ma plictisesc sa tot casc atat laughing Help meeee!

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Esti obosita. Organismul cere odihna. Te culci si dormi pina dimineata.

| pisicutzza990 a răspuns (pentru Peridava):

Faza e ca mai mult de 7 nu pot sa dorm...dar mersi oricum ca mi-ai zis dc caasc in halul asta laughing

2 răspunsuri:
| AGreatMan a răspuns:

Incearca sa respiri mai des si sa bei apa.Cel putin 2 litri pe zi.Cascatul se datoreaza nivelului scazut de oxigen, dar si oboselii.