| GearGirl a întrebat:

Nu stiu de ce ma doare in partea de joc a abdomenului nu am stari de voma, dureri de cap, apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

In ce parte este?
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| Doctorfishadi a răspuns:

Cred ca apendicita s-ar putea sa ai!