| gemeni6226 a întrebat:

O colega ieri mi-a povestit de o intamplare hazlie adica prima parte a intamplarii nu e hazlie ci partea a doua.Sotul ei a cazut de pe motocicleta si i s-a prescris ceva medicament contra durerii care a avut ca efect secundar cresterea apetitului lui sexual intr-o masura foarte mare.Mi-a mai povestit ca ea e primit un medicament sedativ la moartea mamei sale ca era sfasiata de durere si sub efectul acelui medicament sa ii vina sa rada de orice.Vi s-a intamplat vreodata ca un medicament administrat sa va produca asenenea efecte secundare interesante?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Buna,

Nu, insa era si mai si povestea daca el se accidenta chiar cand decedase mama acesteia, iar cand ei trebuiau sa pregateasca totul pentru priveghi si inmormantare, el sa nu mai poata dupa sex, si ea de ras acolo cu invitatii, si in momentele libere in zilele de priveghi si inainte de inmormantare, sa faca sex el intr-un mod mai nebunatic iar ea numai-putand de ras.

| goguPatent a răspuns:

Sper sa nu am niciodata nevoie de pastile atat de puternice incat sa imi induca starea aia. Dar da, analgezicele puternice au efectul ala cu rasul si relaxarea musculara totala. De aia exista dependenti de asa ceva.