| Loren_Maria_Cristea_1995 a întrebat:

O cunoștință are probleme cu digestia, constipatia..administrează laxative dar după ce are scaun imediat revine la cum era..Se simte ceva tare in stomac, se umfla burta imediat ce consuma ceva.Prima oară, neștiind ce are, am crezut ca este însărcinată..Si o doare capul, mai are greturi..credeti ca ati putea sa-mi spuneti ca sa o sfătuiesc sa faca in aceasta privinta? ..Mai are toane cand ii vine sa vomite si abia ce mănâncă ceva..Nu prea consuma,lactate,brazeturi,băuturi acidulate, dulciuri, fainoase..Prin analize si o radiografie la stomac se poate vedea ce are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

De ce ar conta să facem pronosticuri când rezultatele vor spune exact ce are?laughing