| publicname a întrebat:

O mare problema.Sa incep.Prietena mea cea mai buna este insarcinata in a 6-a luna si de o vreme nu ii mai vine ciclul. Oare ii bea bebelusul sangele? Va rog sa imi raspundeti.Multumnesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In perioada sarcinii, femeia nu are menstruatii, fiindca mucoasa uterului nu se mai innoieste lunar.

23 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

laughing)eşti glumeţ! Brigaela, te-a "luminat"tongue(a bine punctat)!happy

| Tourniquet a răspuns:

Intrebare pusa la misto. oh go on.
Poate bebele e vampir. oh go on
Wa. esti proasta / prost. oh go on cine *** te crede? oh go on

| mihaa a răspuns:

E cea mai stupida intrebarea, pe care am auzitoo in viata mea jurrr, la tine prostia nu are limite

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asta e gluma nu?surprise

| Elena1234456 a răspuns:

Doamne! Am senzatia ca oamenii devin din ce in ce mai prosti. Gluma proasta, iti spun eu!

| MidnightLady a răspuns:

Cred ca ai baut tu ceva inainte de a posta intrebarea.

Mare ti-e gradina, Doamneee...

| tarziu a răspuns:

Intrebarile la misto se pun la trivia/amuzante!

| stillhartu a răspuns:

Ha ha ha! Lasa glumele expuse pe site si du-te in alta parte.

| Deea a răspuns:

Da ii bea bebelusul sangelelaughing

| Zâmbărici a răspuns:

Intrebari peste intrebari care sunt puse la "vrajeala"!

Fugi de aici!

| DeMentaa a răspuns:

laughing pe bune chiar ma amuzat chestia cu bebelusul.Cum naiba sa ii bea sangele? nu are cum.cand esti insarcinata nu iti vine menstruatia.

| DeNyyy a răspuns:

Cum sa ii bea sangele laughing am ras cu lacrimi cand ti-am citit intrebarea

Răspuns utilizator avertizat
| warwara a răspuns:

Glumesti?
Atunci cand esti insarcinata, nu mai ai menstruatie, pe toata durata sarcinii! Sau poate ai, in unele exceptii, pana in luna a 4 a daca nu ma insel... Cauta pe net ce inseamna de fapt menstruatia si o sa intelegi care e legatura!

| rey a răspuns:

Pai cand vrei sa scapi de ciclu ramai insarcinatahappy.
E greu?
Pa zile,, rosii''... e fainhappy
Succes...

| joanna_1070 a răspuns:

Mai, jale cu Twilight!laughing

| publicname explică:

Mda deci gata am dat fundita celui mai bun raspuns, daca voi chair credeti ca va iau la misto asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh intrebarea asta a fost pusa asa la misto, stii.oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.copilul.ro/......a5650.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca bebele ala a fost facut cu un vampir. tot ce e posibil sa ii bea si sangele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sonia95 si eu crd la fel laughinglaughinglaughinglaughing