| anonim_4396 a întrebat:

Oare sunt insarcinata nu mi-a venit ciclul oare de ce

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eşti zgârcită în informaţii, nu spui cât timp ţi-a întârziat, dacă ai avut diferite afecţiuni ale aparatului genital, etc!
Un test de sarcină, un ecograf 4D, o analiză de sânge.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai calcat pe bec!

Abh
| Abh a răspuns:

Oare de ce nu-ti cumperi un test de sarcina?

| Fury a răspuns:

Mai daca tu stii ca nu ai avut contact sexual neprotejat atunci mai mult ca sigur nu esti, dar daca ai facut...atunci...cumpara-ti un test de scarcina din orice farmacie si atunci vei putea sta linistita

| Roby67 a răspuns:

Daca ai avut contact sexual neprotejat in ultimul timp s-ar putea sa ai un bebe in burtica, daca nu, cu siguranta nu esti insarcinata.

| Nic a răspuns:

Imi place categoria la care ai pus intrebarea.gen: " e la moda "

Poate fi o dereglare hormonala sau pur si simplu sa-ti intarzie...sau vorba ta, sa fi insarcinata.

| Bucatarul.com a răspuns:

Raceala, vremea, schimbari in organism, orice iti poate deregla menstruatia, poate sa intarzie pana la 10 zile, dupa aceea ar trebui sa incepi sa-ti faci griji, sau poate chiar mai devreme daca stii ca ai facut sex neprotejat.