| Alexx234qw a întrebat:

O operatie nu foarte complicata, mai exact o operatie de circumcizie la un spital de stat costa bani?
La unul privat e vreo 1000 de euro si nu am bani, ma gandeam sa fac aceasta operatie la stat. Costa bani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Se poate sa fie decontată, dar trebuie să-ți întrebi medicul.

| Brizbriz a răspuns:

E pe gratis daca medicul de familie iti face trimitere la urolog
iar urologul iti face trimitere la chirurgie, cu recomandarea de "operatie NECESARA", adica... ai nevoie, nu e chestie de chef, doar ca sa fi mai bun in pat