| Superior a întrebat:

O sa mor daca am baut 6 litri de Coca Cola si o bere mica in ultimele 36 de ore mancand doar doua oua, o pizza si un sandvis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Probabil o sa ai parte de o insomnie de toata frumusetea si niste batai mai rapide ale inimii dar altceva nimic.happyCofeina aia din cola te tine treaz si nelinistit, agitat, si nu e ok, mai ales ca tu ai baut 6 litri.

| Adry05 a răspuns:

Normal ca nu dar e posibil sa ti se faca rau. Dar da, daca ai un astfel de regim in mod regulat te poate afecta.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mori dar te joci cu sanatatea si nu e bine deloc.

| BIoody a răspuns:

Da