| Iulia_4983 a întrebat:

Oare chiar se desparte trupa Paramore?sigh
Circula atatea zvonuri incat nu stiu ce sa mai cred.rolling eyes
?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| friday a răspuns:

Zvonuri ca sa se vanda revistele sau sa dai multe click-uri pe link`uri. Daca se despart, o sa se anunte oficial. Pana atunci, nu mai da atentie zvonurilor.

4 răspunsuri:
| IzzyNailart a răspuns:

De cand zvonurile ca se desparte nu stiu ce trupa face parte din categoria sanatate?

| Iulia_4983 explică:

Eu am ales categoria Muzica deci...thinking
happy

| lily4 a răspuns:

N.are cum!

| Xadrian a răspuns:

Nu, pana nu este ceva official nu ar trebui sa crezi nimic. Chiar azi pe mtv spunea Ca a murit dr dre si dupa aia a inviat si dupa reclama care au facut-o s-a dovedit ca totul nu era nimic decat un videoclip massmedia e un fel de look at me sau buy me