| panterraneagrra a întrebat:

^^ am si eu. o intrebare. Am auzit diferite zvonuri despre. trupa Brokencyde. si intr-o zi am auzit ca. cica s-ar fi aruncat de pe bloc si s`au sinucis. Si nu stiu exact ce sa cred.Sunt fana Brokencyde ..sii eu cand am auzit am ramas socata... adica nu se poate asa ceva. Oare e adv? sunt morti? sau sunt doar zvonuri?

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Nu, nu este adevarat, uite aici :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Brokencyde

| Mangustă a răspuns:

Nu incercau sa se sinucida. Stii tipatul ala pe care il scoate un om ce cade de la etajul 10? Asta numesc eu muzica.

| Wøodenpints a răspuns:

Eu sper să fie morţi.
Pur şi simplu nu ai cum să "cânţi" şi să arăţi ca ei fără să-ţi fi dat măcar o singură dată prin minte sa te sinucizi.

| meduzza a răspuns:

Wtf! cum sa crezi asa ceva? straight face