| FLAViЯ a întrebat:

Oare lumin zilei sau lumina soarelui poate astupa cicatricile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar o terapie cu laser.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Cicatricele sunt "confectionate" din alt tesut decat pielea si din pacate nu au prea mult pigment.

| cami_5314 a răspuns:

Nu! si daca te bronzezi cicatricile raman albe, din pacatesad

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nope sad

| nobody_9468 a răspuns:

Eu zic ca doar lumina fericirii astupa cicatricele...

Bafta.

| Mi$tiK a răspuns:

Nu nu!

| mari90 a răspuns:

Nu