| GEORGEL2012 a întrebat:

Odata la cate zile va schimbati sosetele, cate ore pe zi le purtati? ( nu radeti, sunt curios)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| jocker007 a răspuns:

Depinde daca e cald 2 perechi pe zi si daca e mai frig 1 pereche pe zi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le schimb fix atunci cand put

| MarioAlexStan a răspuns:

1 data pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le schimb atunci cand put. laughing

| GdX a răspuns:

Vrei sa merg cu sosetele in buzunar la serviciu? Iau unele curate dimineata si le bag la spalat seara. In fiecare zi cate una, daca vin de la serviciu si plec undeva seara, bineinteles ca ma spal si iau altele.

| justanotheruser99 a răspuns:

Ce mai curiozități laughing In fine, eu sunt cam obsedata de igiena si sunt zile când îmi schimb șosetele si de 3 ori.

| CezaraEM a răspuns:

In fiecare zi altele noi. Asa e cel mai logic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Șosetele se schimbă in fiecare zi, nu poti purta 3 zile la rind aceeasi pereche, gîndeste te ce miros, plus odata cu ciorapii curati te speli des pe picioare atit vara in sezonul cald, cit si toamna sau iarna, deoarece daca esti o persoană care transpiră mult la picioare atunci trebuie o igienă sporită si trebuie sa dai mereu cu pudră si spraiuri speciale de picioare atit pe talpi cit si in pantofi cu sprei si pudra si pe ciorapi, sa inlaturi bacteriile urît mirositoare, asta e valabil atit la barbati cit si la femei, ca si ele transpiră si este urît cand cineva miroase, si ele trebuie sa i si schimbe des dresurile sa se spele mereu pe picioare sa foloseasca creme speciale si spraiuri atit in pantofi, sau cizme, cit si pe tălpi si ciorapi, sa dea cu sprai de picioare.Sanatate multă.

| Printesa10TM a răspuns:

In fiecare zi altele.

| Violleta2022 a răspuns:

Sosetele si chilotii se schimba zilnic! Vara, la nevoie se pot schimba si de 2 ori.
Spalatul corpului se face dimineata si seara! Asa este igienic si sanatos.