| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Am o intrebare asa pentru fetetongue.Dece va place sa schimbati iubiti ca sosetele?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Deoarece li se termina creditul la baieti si nu mai au de unde sa le i-a bani apoi cauta alta sursa de (bancomat).

5 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Simplu.Se vad"femei adevarate", e ceva cool sa ti-o pui cu cat mai multi.Nu ai nevoie de bani ca daca are baiatul...Mai stai cu picioarele in aer.Mai scoate baiatul niste bani de la tata.Se termina banii? Se termina si cu baiatul.Ce n-ai inteles? E chiar asa de greu?

| Mayar a răspuns:

Pai depinde ce fete.
Eu, desi sunt fata nu imi place sa fac asta. pai la 14 ani am avut primul meu iubit, si chiar si acum, dupa 1 an si 5 luni, tot cu el sunt.
Mie nu imi place sa schimb iubitii pentru ca, nu stiu, parca m-as injosi umbland cu atatia, parca nu as mai fi decenta deloc. Bleah. Ma mir si eu cum pot altele face chestia asta big grin

| Helpmeeveryday a răspuns:

Nu toate suntem la fel!

| BubblesBlossom a răspuns:

Din 2 motive:1.Tot timpul va aparea un altul,mai nou, mai cool, mai sexy
2. s-a plictisit de tine
P.S.:T101 sa stii ca exista cazuri in care fetele au mai multi bani in portofel decat iubitii lor(ex.:al meu)

| Ycu a răspuns:

T101 un raspuns perfect xD