| putzulica a întrebat:

Cate odata cred ca-s un copil idiot, oare dc? ( nu radeti.)asa-i:-s

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna. Nu Andrei, nu esti idiot ti se pare. Si mie uenori mi se pare ca nu am ce cauta pe lumea asta, ca nu am un scop, dar in final gasesc un motiv pentru care sa traiesc. Si nu mai zice asemenea tampenii. Pa pa:*

10 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Nu o sa rad pentru ca nu am de ce. Si eu cred asta uneori, pentru ca am si eu motivele mele. Dar nu trebuie sa gandesti asa.

| Raiden a răspuns:

Ai tu motivele tale sa crezi asta.

| asya a răspuns:

laughing
upsi...nu trebuia sa rad! Si eu is idioata ca am uitat!

Răspuns utilizator avertizat
| putzulica explică:

App
sa stiti ca eu calculez premiu cine are mai multe respunusri folositoare si inteligente si pe jumate amuzante... mai pe scurt cine aduna mai multe raspunsuri pozitive pe acela premiez. sa nu va suparati pe minehappy multumesc

| faranume a răspuns:

Fiecare se crede uneori idiot! ...Deci nu esti singurulwinking...Deci daca ai facaut vreo prostioara copilareasca nu esti idiot!winking

| kiwii a răspuns:

Nu am de ce sa rad...si eu am impresia ca uneori sunt cam...idioata...dar e bine totusi, asta inseamna ca suntem in stare sa realizam cand suntem penibili, cand spunem vreo prostie. E mai grav sa te crezi vreo inteligenta si sa nu fii in stare sa te apreciezi totusi obiectiv.
PS:Toti avem momentele noastre de idiotenie tongue

| andrutski a răspuns:

Pentru ca spui prostii de genul asta phbbbbt
Taci ca nu esti un copil idiotno talking

| soseta ucigasa a răspuns:

Eu unul nu cred ca sunt idiot, cat despre tine... daca tu zici ca esti cine suntem noi sa te contrazicem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul asta, tu trebuie sa stii mai bine. Uite ca nu rid.