| Zimm a întrebat:

Pana la ce inaltime voi mai creste? Acum am 15 ani si masor deja 1.98. Joc handbal si inaltimea ma ajuta mult, as dori sa ajung la 2.10. Ce sanse am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Poti sa cresti pana la 21 de ani.

| c0rL a răspuns:

Corpul este intr-o continua dezvoltare pana la varsta de 20-21 de ani.Deci sunt sanse sa ajungi, chiar sa depasesti aceea masura.Trage tare cu sportul ca te ajuta!
Bafta.