| BOGDAN a întrebat:

Pana la ce varsta cresc baietii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cam pana la 21-22 de ani!

| adriangabor92 a răspuns:

16 ani

| BrD a răspuns:

18-19

| ELLSSA a răspuns:

Sunt etepe si etape(copil, adolescent, tanar, matur si batran). Un tanar poate sa creasca si sa se dezvolte pana la varsta de 24-26 ani.

| cristianorudi7 a răspuns:

Unii pot sa creasca pana la 21-21

| loricel a răspuns:

18-19.

| spad3r a răspuns:

| todea1990 a răspuns:

Depinde la ce te referi la crescuttongue?

| TuchleiMihai a răspuns:

In unele cazuri si pana la varsta de 24 de ani, dar nu mai tarziu!

| MrHaipa a răspuns:

Pan` la 21 happy fundabig grin

| Sergiu95 a răspuns:

Eu stiu ca pana in jur de 24 big grin

| Deya_6605 a răspuns:

16`17

| geo1200 a răspuns:

Am inteles ca pana la 22 de ani:d

| Kido_2144 a răspuns:

Unele studii arata ca pana la 21 de ani, dar acum depinde si de fiecare organism.

| Roxysad a răspuns:

20 de ani

p. s*:funda

| DeutsA29 a răspuns:

Pana la 20 de ani din cate stiu eu

| jmek4you a răspuns:

Pana la 18 ani te dezvolti repede, apoi din ce in ce mai slab.

| Pinguinul_8392 a răspuns:

20-22