| LoveCocktails a întrebat:

Pana la ce varsta cresc sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Cresterea lor naturala se poate pana pe la 17-18 ani dar poate la fel de bine sa stagneze in jurul varstei de 15-16 ani.:*

| IMC90 a răspuns:

Pana la 25 de ani

| IMC90 a răspuns:

Organismul nostru este in continua ascensiune pana la varsta de 25 de ani, intre 25 si 30 de ani dezvoltarea stagneaza, iar, dupa 30 de ani intram pe o panta descendenta, care tine pana ''ne curatam''

| benny a răspuns:

Tot timpul daca ai bani

| KodrutZ a răspuns:

Pina la moarte, doar ca intii cresc in marime, si de la o vreme incep sa creasca in lungime...

| IrisMov a răspuns:

Toata viata. Dupa nastere iti cresc foarte mult, apoi pot ramane asa sau pot da ianpoi.

| x0x0girlm3 a răspuns:

In mod normal pana pe la 16 ani.winking

| aurelian_4480 a răspuns:

Pana la 18 ani laughing