| Marius0511 a întrebat:

Papulele perlate reprezinta un lucru normal, inseamna ca toti adolescentii le au in jurul penisului? Deranjeaza in timpul actului sexual? Pot disparea odata cu trecerea timpului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu toti le au. Nu deranjeaza cu nimic.
Da, pot sa dispara. Cum iti este norocul.

| Phiro a răspuns:

Nu deranjeaza absolut deloc. La mine au disparut.