| Sldushsh a întrebat:

Pastila de a doua zi se da fara prescriptie de la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se cumpara de la farmacie, dar este in functie alergii si de corpul fiecarei femei.

Inainte de a fii luata, trebuie sa cititi cu atentie despre efectele negative ale acestei "bombe hormonale" sa nu fie luata inutil, ca faca ravagii in corpul unei femei.

| Lrs2015 a răspuns:

Da,omule, am luat eu!

| Elenaaa1111111128383848383838383838 a răspuns:

Sigur, poti comanda si online.