| anonim_4396 a întrebat:

Pe 17 (ieri) trebuia sa imi vina menstruatia, simptomele: durere de burta sani umflati durerori, durere de spate, dar nu mi-a venit. Stiu ca e normal sa intarzie cateva zile posibil din cauza ca sunt stresata. Ce as putea lua pentru aparitie? Fara controale ginecologice luna trecuta nu mi-a intarziat deloc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai plecat, inseama ca nu te mai intereseaza raspunsurl nostru

| Tina01 a răspuns:

Nu îți face probleme, existe multe cauze care determină întârzierea menstruatiei, stresul este într-adevăr un factor și e posibil să fie și ceva hormonal. Nu trebuie să provoci nimic, stai liniștită. Fă un test dacă este cazul. Numai bine!